Zamknij okno

Urząd Miejski w Kole Wersja do druku Drukuj dokument

Instrukcja obsługi


 

 

 

Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej nakłada na administrację publiczną, w tym na nasz samorząd, obowiązek udostępniania informacji za pomocą publikatora teleinformatycznego zwanego Biuletynem Informacji Publicznej.

 

Biuletyn niniejszy został utworzony zgodnie z wymogami określonymi w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej, jest dostępny całodobowo pod adresem internetowym: http://www.bip.kolo.pl/  Można do niego zajrzeć także ze strony WWW naszego samorządu http://www.kolo.pl./, po naciśnięciu na ikonkę "BIP".

 

Informacja publiczna dotycząca Gminy Miejskiej Koło została podzielona na 8 sekcji:

- Informacje ogólne

- Organy

- Gmina Miejska Koło

- Urząd Miejski w Kole

- Prawo lokalne

- Programy, strategie, plany

- O stronie BIP

- Informacje

 

W każdej sekcji znajdują się kategorie, a w nich podkategorie z udostępnionymi informacjami - kolejne poziomy serwisu są dostępne po ustawieniu kursora myszki.

Wybór interesującej informacji dokonywany jest, podobnie jak w przypadku każdej innej strony internetowej, przez naciśnięcie "przycisku" opisującego daną informację.

Biuletyn posiada również "wyszukiwarkę" kontekstową pozwalającą na dotarcie do szukanej informacji po podaniu wyrazu (lub zwrotu) wchodzącego w skład szukanego tekstu.

Niektóre informacje i treści zawarte w Biuletynie Informacji Publicznej rozszerzone są o dodatkowe informacje dostępne w formie załącznika. Wszystkie załączniki zapisane są w programie Acrobat Reader w  "pdf". Na stronie są dwie formy odczytania załącznika:

 

  1. Bezpośrednie odczytanie (ikona "zobacz")

  2. Zapisanie na dysku (ikona "pobierz")

 

 

Źródło informacji:
Piotr Kapalski - Wydział ds. Obywatelskich, Promocji Miasta i Zarządzania Kryzysowego
Data wytworzenia:
(brak danych)
Data publikacji:
2004-03-12 08:21:12
Ostatnia zmiana:
2015-10-02 12:53:53